Eagle One

Jedním z cílů při vývoji kávovaru Eagle One, bylo snížení dopadu na životní prostředí za přispění nových technologií. Uhlíkové emise ze spotřeby energie jsou minimalizovány použitím nových materiálů a unikátního designu kávovaru. Kromě životního prostředí ušetří v porovnání s ostatními kávovary na účtech za elektřinu i provozovatelé.

VARIANTY

EAGLE ONE
e-shopu

URČENO PRO

Velké gastro provozy
Kavárny
Velké společnosti
Hotely

Výhody

Úplně nová technologie NEO

Nová konstrukce NEO využívá systém instantního přímého ohřevu s novou technologií izolace, což snižuje nejen vyzařování tepla, ale rovněž spotřebu energie. Pracuje téměř okamžitě a ohřívá jen množství vody, které je nezbytně nutné pro extrakci a tím snižuje náklady na energie.

Výkon a produktivita zůstává vysoká, ale spotřeba je výrazně snížená. LCA (Analýza životního cyklu) ukázala, že Eagle One má o 23% nižší dopad na životní prostředí než jiný kávovar stejné kategorie.

Patentovaná technologie

TERS (Temperature Energy Recovery System) využívá teplo z odpadní vody pro předehřátí vody na vstupu do kávovaru. Výsledkem je 8% úspora spotřeby energie.

Jednoduchost v designu

Design Eagle One, Victoria Arduino byl inspirován nejen historickým významem značky, ale i potřebami kaváren moderní doby, které vyžadují kompaktní, účinné, spolehlivé a enviromentálně udržitelné kávovary.

Provedení významných změn uvnitř kávovaru určuje jeho nové rozměry a tvary a tak se propojuje design s inovací. Výsledkem je extrémně kompaktní objekt, jednoduchost ovládání, minimalistický design s novým enginem zaručujícím vysoký výkon a energetickou účinnost.

BARVY

Technické specifikace

2Gr
Bojler
7 l
Příkon
5000 W
Napětí
230/380 V; 50/60 Hz
Rozměry (š x h x v)
758 x 576 x 437 mm
Váha
69/83 Kg
3Gr
Bojler
7 l
Příkon
6500 W
Napětí
380 V; 50/60 Hz
Rozměry (š x h x v)
988 x 576 x 437 mm
Váha
84/99 Kg