Black Eagle Maverick

Black Eagle Maverick, náš dosud nejinteligentnější a uživatelsky nejpřívětivější kávovar.

Asi nejpřekvapivější novinkou je, že umožňuje baristovi přepnout z espressa na kávu Pure Brew pouhým stisknutím tlačítka.

VARIANTY

BLACK EAGLE MAVERICK
e-shopu

URČENO PRO

Velké gastro provozy
Kavárny
Velké společnosti
Hotely

Výhody

TECHNOLOGIE T3 GENIUS

T3 je označení pro možnost najednou si zvolit 3 různé teploty pro přípravu kávy. Genius představuje označení pro vylepšený motor.

TECHNOLOGIE PUREBREW

Příprava filtrované kávy pouhým stisknutím tlačítka. Filtrační koš pojme až 20 gramů kávy. Technologie PureBrew je revoluční, třífázová extrakční metoda, která využívápulzující frekvence tlaku vody k uvolňění té nejčištší chutě kávových zrn.

Maverick recykluje jako co nejvíce energie spotřebuje, jak je to jen možné.

Je to nejefektivnější a udržitelný kávovar na espresso, jaký jsme kdy vyrobili. Lepší pro pro planetu, lepší pro vaše zákazníka a lepší pro váš podnik.

TECHNOLOGIE STEAM BY WIRE

Vylepšení předchozího systému Steam by Wire. Byly přidány tři tlakové nastavení tlaku - čistý, jednoduchý nebo dvojitý, takže si můžete můžete svobodně zvolit správný tlak páry v závislosti na velikosti vašeho šálku nebo konvice na mléko.

GRAVIMETRICKÁ TECHNOLOGIE

kontroly nad přípravou kávy tím, že umožňuje odečítat hmotnost kávy v šálku přímo z displeje. A pro maximální přesnost můžete nyní zastavit extrakci při požadované hmotnosti.

Technické specifikace

2Gr
Bojler
8 l
Příkon
6900 W
Napětí
380 V; 50/60 Hz
Rozměry (š x h x v)
802 x 745 x 433 mm
Váha
90/110 Kg
3Gr
Bojler
8 l
Příkon
8700 W
Napětí
380 V; 50/60 Hz
Rozměry (š x h x v)
1056 x 745 x 433 mm
Váha
115/135 Kg