• Kontakty

  KONTAKTYX

  tel.+420 724 903 379

  e-mailinfo@nsva.cz

  co-bean, s.r.o.

  Jaroslav Vondrák

  Jaromírova 688/45

  128 00 Praha 2

  Česká republika

  IČO 04720776

  DIČ CZ04720776

 • +420 724 903 379
 • Kontaktujte nás

  Napíšte nám!X

  NAPSAT ZPRÁVU

  Odesílání zprávy, prosím čekejte....

  Děkujeme za Vaší zprávu, brzy Vás kontaktujeme.

  Při odesílání se vyskytla chyba. Prosím, zkuste znova.

  Před odesláním vyplňte všechna pole.

VICTORIA ARDUINO

VA 358 WHITE EAGLE

Konzistentní, spolehlivý, efektivní. VA358 vznikl na základě požadavků nejnáročnějších zákazníků a nabízí i možnost použití vysokých šálků, sklenic nebo kelímků.

Nový orel se připravuje roztáhnout křídla a přistát ve všech kavárnách orientovaných na kvalitu a konzistenci. Jmenuje se VA358 White Eagle a je novým strojem značky Victoria Arduino zaměřeným na výběrové kávy.

 

VA358 White Eagle

Technologie, která zajišťuje maximální tepelnou stabilitu espresso kávovaru.

V profesionálním kávovaru hraje teplota jednu z hlavních rolí, protože významně ovlivňuje výslednou kvalitu espressa. Stabilní teplota zaručuje vynikající a opakovatelný výsledek.

Jak ale dosáhnout stabilní teploty ? Skrze studie, výzkum a experimentování a ve spolupráci s nejlepšími baristy se nám podařilo nalézt řešení, která nabízí možnost kontroly každého jednotlivého parametru nastavení.

Tak se zrodila technologie T3. Technologie, která umožňuje baristovi nastavit tři teploty: pro hlavu kávovaru, teplotu vody pro espresso a páru.

Co dostanete? Kontrolu teploty vody s vysokou přesností a vždy perfektní espresso. To nám zaručuje elektronický systém se senzory pro teplotu a tlak a PID, což v kombinaci zaručuje kontrolu nad každým jednotlivým parametrem.

 

VA358 White Eagle přichází

Naším cílem je nabídnout moderním kavárnám kávovary, které jsou konzistentní, spolehlivé a efektivní. Toho jsme chtěli dosáhnout i v případě nově vyvíjených produktů, jako je právě VA358 White Eagle, který je určen pro kavárny, které kladou kvalitu na první místo.
Při studii tohoto nového stroje jsme kladli důraz na požadavky moderních kaváren, nové trendy a připravili jsme i verzi s vysokými hlavami pro možnost využitý vysokých šálků, sklenic a kelímků. VA358 bere ohled i na komunikaci mezi zákazníkem a baristou. Viglino, jeho designer, mu dal výšku pouhých 51 centimetrů.

COPYRIGHT ©STACOMB, s.r.o. 2013. ALL RIGHTS RESERVED.
CREATED BY MAREK SAAL.