• Kontakty

  KONTAKTYX

  tel.+420 724 903 379

  e-mailinfo@nsva.cz

  co-bean, s.r.o.

  Jaroslav Vondrák

  Jaromírova 688/45

  128 00 Praha 2

  Česká republika

  IČO 04720776

  DIČ CZ04720776

 • +420 724 903 379
 • Kontaktujte nás

  Napíšte nám!X

  NAPSAT ZPRÁVU

  Odesílání zprávy, prosím čekejte....

  Děkujeme za Vaší zprávu, brzy Vás kontaktujeme.

  Při odesílání se vyskytla chyba. Prosím, zkuste znova.

  Před odesláním vyplňte všechna pole.

Technologie T3

Technologie T3 byla vyvinuta značkou Nuova Simonelli ve spolupráci s výzkumnými centry předních univerzit a světovými baristickými esy se zkušenostmi z Mistrovství světa baristů (WBC). T3 nastavuje zcela nový standard v oblasti preciznosti, spolehlivosti a flexibility výkonu kávovaru.

aurelia-ii-t3 (1)

T3 zajišťuje dokonale flexibilní chod, protože ke každé hlavě kávovaru je přiřazena tříbodová kontrola teploty vody. Společně s možností nastavování daných parametrů na displeji v reálném čase se kávovar Nuova Simonelli stává neobyčejně adaptabilní vůči charakteristikám kávy, se kterou barista právě pracuje.

Technologie T3 nebyla vyvinuta náhodou. Vychází z reálných potřeb trhu s ohledem na další výzkum. Nuova Simonelli brala v úvahu hlavně novodobý trend, odkdy se v kavárnách snaží baristé pro své hosty připravovat různé výběrové kávy, jejich směsi a ukázat jim tak různorodost plodu kávovníku. Samozřejmě, T3 není určena jen pro kavárny s takovým záměrem. Konzistence teploty a tlaku (a tedy i výsledného espressa) byla donedávna otázkou číslo jedna a stále není dokonale vyřešena. T3 se dokonale hodí do kaváren s velkou spotřebou kávy či lidem s odhodláním být na trhu nejlepší.

Systém T3 Vám kdykoli dáva tyto možnosti nastavení:

 1. Teplota vody v hlavním bojleru,
 2. samostatný bojler pro každou hlavu kávovaru
 3. Nezávisle a přesně nastavitelnou teplotu hlavy kávovaru podle potřeb baristy.

portafiltro

Nastavování parametrů je velmi jednoduché – probíhá pomocí intuitivního displeje a trvá jen několik sekund. Právě rychlost a jednoduchost nastavení dělá T3 jedinečnou a neopakovatelnou.

Výsledkem je dokonalá kontrola teploty vody během celého procesu extrakce kávy umocněna nepřetržitou kontrolou ve třech bodech, jejichž aktuální stav se nepřetržitě zobrazuje na displeji.

lišta T3

COPYRIGHT ©STACOMB, s.r.o. 2013. ALL RIGHTS RESERVED.
CREATED BY MAREK SAAL.