• Kontakty

  KONTAKTYX

  tel.+420 724 903 379

  e-mailinfo@nsva.cz

  co-bean, s.r.o.

  Jaroslav Vondrák

  Jaromírova 688/45

  128 00 Praha 2

  Česká republika

  IČO 04720776

  DIČ CZ04720776

 • +420 724 903 379
 • Kontaktujte nás

  Napíšte nám!X

  NAPSAT ZPRÁVU

  Odesílání zprávy, prosím čekejte....

  Děkujeme za Vaší zprávu, brzy Vás kontaktujeme.

  Při odesílání se vyskytla chyba. Prosím, zkuste znova.

  Před odesláním vyplňte všechna pole.

MLÝNKY

MLÝNKY NUOVA SIMONELLI


NUOVA SIMONELLI má v nabídce mlýnky několik kategorií mlýnků. Jeden z nich se absolutně vymyká standardům. Je jím mlýnek MYTHOS ONE (Clima-PRO), který momentálně nemá na trhu konkurenta.

Další kategorie mlýnků reprezentují mlýnky MYTHOS (určený do velmi vytížených provozů), mlýnek MDJ, který kromě velmi rychlého mletí nabízí i ekonomickou cenu a mlýnek MDX, který je vhodný pro běžné provozy kaváren a restaurací.

mlyncek-slide-velky

MYTHOS ONE (Clima_PRO)

Mlýnek MYTHOS ONE (ClimaPro) byl vyvinut ve spolupráci se 4 účastníky WBC (World Barista Championship), z nichž tři se stali i vítězi – James Hoffmann, Colin Harmon, Fritz Storm a Gwilym Davies. Vytvoření tohoto jedinečného mlýnku trvalo dva roky. Kromě předních světových baristů se na jeho vývoji podíleli i profesoři z University of Alcona. Mythos je unikátní v tom, že stabilizuje teplotu pomleté kávy v intervalu mezi 35-45 ° C, což přináší do extrakce espress neopakovatelnou konzistenci. Využívá k tomu tři prvky:

 

 1. topné těleso připojené na senzoru na „límci“ mlýnku, které zvyšuje svou teplotu z jakékoli pokojové teploty na 35 ° C a udržuje ji,
 2. ventilátory, které napomáhají chlazení mlýnku – vytvářejí takzvaný komínový efekt, který se spustí v okamžiku, kdy mlýnek překoná nechtěnou hranici 45 ° C,
 3. hliníkový chladič, který dokáže absorbovat a efektivně odvádět teplo vznikající mezi mlecími kameny.

Další pomůckou je minimální prostor mezi mlecími kameny a distribučním kanálem směrem od nádoby se zrnky kávy. Jiné mlýnky mají v tomto prostoru uložených v průměru 40 gramů zrnkové kávy. Cílem této minimalizace je podpora konzistence, redukce odpadu či hluku způsobeného mletím.

mythoslista

MLÝNEK MYTHOS


Standardní mlýnek MYTHOS je „fresh“ mlýnek s mlecími kameny o velikosti 75 mm. Je precizní, tichý, neuvěřitelně rychlý a má minimální odchylku. Tento mlýnek je vhodný do frekventovaných kaváren.

MLÝNEK MDX


Mlýnek MDX je „fresh“ mlýnek s mlecími kameny o velikosti 65 mm. Je precizní, tichý, rychlý a má minimální odchylku. Je určen do „běžných“ kaváren.

COPYRIGHT ©STACOMB, s.r.o. 2013. ALL RIGHTS RESERVED.
CREATED BY MAREK SAAL.